V čele chirurgického oddělení P-P Kliniky Kladno je Tomáš Bureš

3.3.2015 405 0

Kladno – Chirurgické oddělení P-P Kliniky Kladno získalo od počátku roku nového vedoucího lékaře. Stal se jím zkušený cévní chirurg Tomáš Bureš.

titulní fotka

Společnost, která P-P Kliniku Kladno provozuje,se tímto krokem zaměřila na další rozvoj chirurgického oddělení zdravotnického zařízení.

Tomáš Bureš se specializuje především na cévní chirurgii, kterou v minulosti rozvíjel v Oblastní nemocnici Kladno. Jeho cílem je
v P-P Klinice Kladno rozšířit spektrum chirurgických zákroků a nabídnout pacientům moderní a vysoce kvalitní lékařskou péči. „Věříme, že lékařTomáš Bureš na novém pracovišti uplatní své dosavadní zkušenosti a pomůže chirurgickému oddělení v dalším rozvoji,“ uvedl Václav Vachta, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Euroclinicum provozující P-P Kliniku Kladno.

Tomáš Bureš je absolventem 2. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Své znalosti dále rozvíjel na odborných stážích v Itálii a Německu, kde se kromě cévní chirurgie věnoval také oblasti herniologie, tedy léčbě kýly. Současně je také členem výkonného výboru České herniologické společnosti.

„Jsme rádi, že na našem pracovišti v Kladně můžeme přivítat tohoto špičkového odborníka. S přispěním Tomáše Bureše budeme pokračovat ve zkvalitňování a rozšiřování péče pro naše pacienty,“ dodal Václav Vachta.

 

Foto: Vedoucí lékař chirurgického oddělení Tomáš Bureš. Foto: P-P Klinika Kladno

Přidejte komentář

Pro možnost přidávání komentářů je potřeba se nejprve přihlásit.

0 HODNOCENÍ

Autor článku

Další články autora