Nejspokojenější jsou pacienti v jindřichohradecké nemocnici

9.1.2015 55 0

Nejspokojenější s péčí v nemocnici jsou letos v rámci Jihočeského kraje pacienti v Jindřichově Hradci. V celostátní soutěži Nemocnice ČR 2014 získalo v regionálním měření spokojenosti uvedené zdravotnické zařízení první místo v hodnocení hospitalizovaných pacientů. Ambulantní služby ocenili pacienti druhým místem.

titulní fotka

„Ocenění nás nesmírně těší, protože spokojenost pacientů je hlavním cílem naší práce. Současně je ale také významným indikátorem toho, zda při řízení nemocnice postupujeme správným směrem. Ačkoli jsme toho již hodně udělali, mnoho dalších úkolů je před námi. Věřím, že důvodů ke spokojenosti budou naši pacienti nacházet v budoucnu čím dál více,“ uvedl předseda představenstva Nemocnice Jindřichův Hradec.Miroslav Janovský.

Jindřichohradecká nemocnice věnovala v posledních několika letech velkou pozornost investicím do budov a zvyšování komfortu pacientů, tak do modernizace odborného zázemí. Nemalé prostředky směřovaly do nákupů nových technologií a přístrojového vybavení.

Například v říjnu zahájila nemocnice plný lékařský provoz v nově zrekonstruovaném pavilonu C. Investice za přibližně 32 milionů korun byla po výstavbě nového centrálního pavilonu D dokončeného před rokem dalším významným krokem k celkové modernizaci zařízení. 

Nemocnice loni v dubnu otevřela nový urgentní příjem a v září první jednotku následné intenzivní péče (NIP) v regionu.

„Nemocnice v Jindřichově Hradci je nejdůležitějším zdravotnickým zařízením na jihovýchodě našeho regionu poskytujícím plný rozsah zdravotní péče. Cílem vedení kraje proto je modernizovat nemocnici na úroveň odpovídající jejímu významu,“ zdůraznil hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola.

Přidejte komentář

Pro možnost přidávání komentářů je potřeba se nejprve přihlásit.

0 HODNOCENÍ

Autor článku

Další články autora