Matka dvou dětí vyhrála zájezd od liberecké nemocnice

7.1.2015 25 0

Věrnost nemocničním lékárnám se vyplatila matce samoživitelce dvou dětí z Liberce. Zdejší krajská nemocnice totiž rozdávala zájezd v hodnotě dvaceti tisíc korun a štěstí se usmálo právě na ni. "Pořád tomu nemohu uvěřit, myslela jsem si, že si ze mě dělají legraci," řekla šťastná výherkyně Linda Jeslínková.

titulní fotka

K výhře v akci Soutěžte s naší lékárnou jí stačilo, aby odevzdala spolu s receptem soutěžní lístek. Díky tomu se stala výherkyní zájezdu, u kterého si sama může zvolit cílovou destinaci.

Výherkyně se svěřila, že by nejradši jela v létě do Španělska. "Určitě si nechci kvůli dceři, která miluje architekturu, nechat ujít Barcelonu," upřesnila matka dvou dětí.

Lindě Jeslínkové se vyplatilo zejména to, že veškeré nákupy léků provádí výhradně v nemocničních lékárnách Krajské nemocnice Liberec. "Vozím si sem i recepty z Hradce Králové, kam chodím na speciální vyšetření. Vždycky mi tu totiž výborně poradí a jsou velmi ochotní. Jinam nechodím," prohlásila.

Maminka, které výhra přišla vhod, přitom dlouho svému štěstí nemohla uvěřit. "Já, dcera i syn jsme opatrní. Pořád jsme čekali, že někdo zavolá a řekne, že je to omyl. Teď už se můžeme radovat naplno," usmívala se po vyzvednutí výhry z rukou generálního ředitele a předsedy představenstva nemocnice Luďka Nečesaného.

Přidejte komentář

Pro možnost přidávání komentářů je potřeba se nejprve přihlásit.

0 HODNOCENÍ

Autor článku

Další články autora