Prachatická nemocnice bude oceněna za svou stabilitu

10.12.2014 28 0

Nemocnice v Prachaticích převzala v pondělí 1. prosince certifikát CZECH Stability Award. Uvedené zdravotnické zařízení dosáhlo v ratingovém hodnocení stupně AAA – excelentní

titulní fotka

Certifikát dokladuje, že kromě kvality poskytovaných služeb se může nemocnice pochlubit také příznivými ekonomickými výsledky. Ratingem potvrzený nejvyšší možný stupeň hodnocení AAA – excelentní totiž stvrzuje, že Nemocnice Prachatice je stabilní společností s vysokou pravděpodobností spolehlivého plnění závazků z obchodního styku, s vysokou pravděpodobností návratnosti investic, nízkým úvěrovým rizikem a minimálním rizikem úpadku. Přiřadila se tak k nemocnicím v Táboře, Písku a Strakonicích, které toto ocenění už získaly.

Nejnovější ocenění zvyšuje důvěryhodnost a prestiž prachatické nemocnice.

"Ocenění si vážíme a chápeme ho i jako závazek do budoucnosti. Těší nás, že celkového výborného hospodaření dosahujeme i při dlouhodobých investicích do modernizace a vybavení. Jen za posledních šest let jsme tak investovali více než 150 milionů korun, což přispělo k dalšímu vylepšení péče poskytované v naší nemocnici," řekl předseda představenstva Nemocnice Prachatice Michal Čarvaš.

Přidejte komentář

Pro možnost přidávání komentářů je potřeba se nejprve přihlásit.

0 HODNOCENÍ

Autor článku

Další články autora