Pacientům zpestří čekání na lékaře video

31.8.2015 4 0

České Budějovice - Českobudějovická nemocnice spustí od letošního září videospoty, které poutavou formou představí jednotlivá oddělení tohoto zdravotnického zařízení.

titulní fotka

Pacienti je uvidí na velkoplošných obrazovkách v čekárnách ambulancí a vstupním terminálu. 

„Video spoty natáčíme za účelem větší informovanosti našich klientů i laické veřejnosti. Rádi bychom tímto více přiblížili provoz a charakter jednotlivých oddělení, seznámili veřejnost s jejich základní charakteristikou, jako je například počet lůžek, skladba personálu či nejčastěji prováděné výkony. Videospoty jsou natáčeny přímo v prostorách nemocnice, v případě chirurgických oborů jsme například vstoupili i na operační sály,“ uvedla Iva Nováková, manažerka spokojenosti nemocnice.

Spoty chce nemocnice sdílet také na sociálních sítích a přiloží je jako videovizitku k seznamu oddělení na své webové stránky. 

Nemocnice České Budějovice patří se svou lůžkovou kapacitou 1450 lůžek mezi největší zdravotnická zařízení v České republice. Poskytuje základní, specializovanou i vysoce specializovanou péči téměř ve všech medicínských oborech, zejména pro celý jihočeský region. 

Ročně je zde hospitalizováno okolo 53 tisíc pacientů. Lékaři tu provedou více než 30 tisíc operačních zákroků a téměř 660 tisíc ambulantních vyšetření a léčebných výkonů. Loni se zde narodilo 2267 dětí. 

Nemocnice má 2500 pracovníků a je tedy jedním z největších zaměstnavatelů v Jihočeském kraji. Za posledních sedm let investovala do svého rozvoje více než 1,6 miliardy korun. Loni českobudějovická nemocnice zvítězila v celostátní soutěži Nemocnice 2014 v kategorii finanční zdraví.

Přidejte komentář

Pro možnost přidávání komentářů je potřeba se nejprve přihlásit.

0 HODNOCENÍ

Autor článku

Další články autora